ДОРОГОЮ ДОБРА

3 грудня святкували День людей з інвалідністю і у КЗ «Каховський геріатричний пансіонат». У святково прибраній залі зібралися гості, трудовий колектив та підопічні закладу, люди, на долю яких випали нелегкі випробування, та вони долають труднощі, виявляють виняткову силу духу й непохитну віру в життя.

Святкові дійства не новинка для мешканців пансіонату. Кожне свято супроводжується щирими привітаннями, подарунками та музичною програмою. Не був виключенням і цей день.

З вітальним словом до зібрання звернулася директор закладу Євгенія Анатоліївна Шиліна, яка побажала здоров’я, добра і миру усім присутнім. Для кожного підопічного, гостя, колеги Євгенія Анатоліївна знайшла теплуусмішку, щире слово.

На адресу мужніх людей, кому фізичні вади не стали вироком, звучали слова захоплення, адже ці творчі люди, займають активну життєву позицію: вони беруть участь у спортивних змаганнях (як в Україні так і за її межами), малюють, пишуть вірші, займаються рукоділлям.

Гарною традицією вже стало проведення конкурсу «Краса без меж». Чотири чарівні учасниці конкурсу, підопічнігеріатричного пансіонату, вражали присутніх не тільки своєю красою (у цьому їм допомогли вихованки Каховського ліцею сфери послуг), але й майстерністю, вони демонстрували вироби, виготовлені власноруч.

DSC_7023 DSCN3312А тут вже  було чим захоплюватися… Кожну роботу, виконану у різних техніках, супроводжували овації та бурхливі оплески.

Неймовірно зворушливим був танок від Ксенії Скрипаль, яка, незважаючи на візок, граційно виконала танцювальну композицію, від неї просто було неможливо відірвати очей. Дівчина – неодноразова переможниця конкурсу «Краса без меж», мріє взяти участь у фестивалі «Танці на візку». Партнером по танцю Ксенії став Андрій Ліщинський, вже знаний у Каховці художник.

Кожна учасниця, дійсно, чарівна і достойна перемоги, тож у журі було непросте завдання. Та все ж Королевою краси 2018 стала Галацан Оксана, титул «Міс Чарівність» отримала Ксенія Скрипаль, «Міс Ніжність» – Світлана Кравченко, «Міс Романтичність» – Валентина Подоляко.

Усі красуні отримали солодощі та подарунки. Приємним сюрпризом для учасниць конкурсу стало вручення Сертифікатів на відпочинок у піцерії«Челентано» та запрошення у новорічну казку до Діда Мороза та Снігуроньки (Олешки).

Мрії збуваються, тільки треба зробити крок назустріч - підопічні Каховського геріатричного пансіонату його сміливо роблять.

А персонал пансіонату, на чолі із директором Шиліною Євгенією Анатоліївною, докладає чимало зусиль, аби їхні мрії (по можливості) збувалися, щоб вони відчували себе захищеними та потрібними.

Ще одна традиція викликала неабияке пожвавлення у залі – мистецький аукціон-продаж, на якому виставлялися роботи підопічних пансіонату, усі виручені кошти отримали майстрині.

Яскравості заходу додали музичні номери від Юрія Іванова та студії спортивного бального танцю «Престиж» (кер. І. Ольховський).

Цей день – справедлива шана людям із інвалідністю, які заслуговують на особливу повагу через мужність, яку їм доводиться проявляти щодня.

Впродовж святкового заходу залу наповнювала музика, гарний настрій, веселий сміх та позитивні емоції.

 

А допомогли нам у цьому– наші надійні організатори та помічники:

Дім марочних коньяків «Таврія» – Єрьоменко Олег Олегович

ПАТ «Райффайзен Банк Аваль» – Проценко Тетяна Анатоліївна

ДП ДГ «Асканійське» – Найдьонов Віктор Григорович

«Бериславський хліб завод» – Тимощук Юрій Матвійович

Каховське ХПП – Стукан Микола Федорович

ТОВ «Тройка» – Романенко Руслан Васильович

БФ «Лепта» – Бжезицька Світлана Сергіївна

Протягом тривалого часу Ви неодноразово засвідчували щире розуміння і практичну підтримку підопічних нашого пансіонату. Хай кожна добра справа, подарована іншим, неодмінно повертається Вам людською шаною і любов’ю.

 

Олена Демченко

.