Каховський геріатричний пансіонат: уже – 95 !

Минулої п’ятниці Каховський геріатричний пансіонат знову повнився музикою, піснями, численними гостями та найщирішими словами вітань від них. Адже тут знову відзначалося свято – 95-та річниця з дня заснування.IMG_20160929_135755

У прикрашеному холі зібралися підопічні та працівники пансіонату, аматорські творчі колективи, почесні гості. Звичайно, під час урочистостей з переглядом відеороликів і фотопрезентацій та прекрасною концертною програмою не обійшлося без нагороджень. Так, заступник міського голови Олег Кожемякін вручив енергійному й творчому директору закладу Євгенії Шиліній грамоту міського голови за її багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та значний внесок у розбудову пансіонату. І це ще раз підтвердила голова обласної профспілки працівників соціальної сфери Галина Бурцева, яка у своєму виступі підкреслила, що, стараннями Євгенії Анатоліївни та працівників закладу, на сьогодні він є кращим в Україні. Саме тому й отримала Є.Шиліна з її рук Почесний знак «За розвиток соціального партнерства» від Президії Федерації Профспілок України. Також Г.Бурцева передала нагороду Обласної федерації профспілок Людмилі Барандич – як кращому лікарю-терапевту подібних закладів на Херсонщині (ця нагорода була для Людмили Миколаївни вдвічі доречною, адже кілька днів поспіль, 3 жовтня колеги поздоровляли її і з Міжнародним днем лікаря). Надійшли на адресу пансіонату й численні привітальні телеграми, серед яких – від директора Херсонського обласного департаменту соціального захисту населення Г.Причини.

DSC_2034Прекрасним були й поздоровлення від працівників пансіонату та самих підопічних. Особливо зворушливі щирі слова сказав Олег Трушкін, а чудовий вірш власного авторства прочитала Ірина Набойщикова. У свою чергу, Г.Шиліна теж вручала нагороди і пам’ятні подарунки: найстаршим і наймудрішим підопічним; сімейним парам Марченкам та Подолякам, котрі живуть у дружному союзі уже 29 років; ветеранам пансіонату, що працюють тут уже більше 20 років, особливо виділивши Тетяну Бугаєнко й Олену Яковлеву, адже ці дві милі жіночки віддали роботі в пансіонаті більш ніж 30 років! Також відзначені були й молоді друзі закладу: колишній його працівник Єлизавета Трач та її чоловік Артем, які, ставши приватними підприємцями і заснувавши рекламне агентство «Експрес-дизайн», допомогли пансіонату оновити хол, у якому й проходило свято, прикрасивши його стіни чудовими сучасними банерами. Ну, а особливої уваги по праву були удостоєні колишні директор Каховського геріатричного пансіонату Іван Дмитрович Галушка та головний лікар Людмила Василівна Брельгіна. Виступаючи перед присутніми, вони теж не скупилися на почуття й найкращі слова підопічним і працівникам навіки свого рідного пансіонату. Феєрверк квітів, поздоровлень, подарунків, сюрпризів, частувань органічно доповнила яскрава концертна програма від друзів Каховського пансіонату – маленьких танцюристів дитячого колективу «Світлячок» міського Центру дитячої творчості, талановитих учнів ЗОШ №1 та неперевершених артисток аматорського ансамблю української пісні «Калинонька» Костогризівського сільського клубу (які вже наступного дня такою ж прекрасною програмою вітали і своїх літніх односельців). Ці чудові жіночки настільки майстерно співали запальні народні пісні, що багато підопічних і працівників пансіонату не всиділи на місці та пустилися в танець – на те воно й свято!Отже, і це святкування, і щоденна робота Каховського геріатричного пансіонату знову й знову доводять, що заклад недарма отримав Золоту відзнаку в номінації впровадження інноваційних моделей надання соціальних послуг на Міжнародній презентаційно-іміджевій програмі «Визнання року». Маємо усі підстави для сподівань, що зовсім незабаром – уже через п’ять років, – відзначаючи своє 100-річчя, пансіонат похвалиться ще більшою кількістю високих визнань і нагород, серед яких, беззаперечно, найголовнішими є вдячність самих підопічних, їхнє відчуття себе членами єдиної великої родини у затишній та сучасній домівці, сповненій комфортом,  турботою, підтримкою та щирою любов’ю.На святі побувала Ірина СОШНІКОВА

         «У цей святковий день прийміть наші вітання та найщиріші побажання: здоров’я, щастя та добра, наснаги, успіхів, тепла. І повсякденно, повсякчас, хай буде все у Вас гаразд!Нам дуже приємно, що в пансіонаті працюють такі особливі, милосердні люди, які готові сприйняти чужий біль, самотність і у будь-яку хвилину прийти на допомогу. І роблять вони це вміло, доброзичливо та від щирого серця.У народі кажуть: добра людина – це щаслива людина. Бо ж доброта обов’язково повертається до того, хто віддає її сповна.Висловлюємо глибоку вдячність колективу нашого пансіонату, директору Є.А. Шиліній за їхній талант і велику працю – робити щоденне добро, за реальне милосердя та гуманність.Зі святом Вас, шановні наші помічники і вірні друзі! Із ювілеєм нашого великого теплого дому! подолякоІз повагою подружжя Андрій Миколайович та Валентина Іванівна Подоляко. 

 

«Шановна Євгенія Анатоліївна! Шановні всі спеціалісти нашого пансіонату! Прийміть найщиріші вітання з нагоди 95-річниці пансіонату. Сердечно бажаємо Вам, вашим родинам міцного, здоров’я , щастя, благополуччя та невичерпної життєвої енергії. Нехай властиві Вам якості – самовіддане служіння обраній справі, доброта і милосердя, чуйність і щедрість винагороджуються вдячністю і повагою багатьох людей , яким ви несете розраду і тепло, допомагаєте долати життєві труднощі, додаєте віри і впевненості у завтрашньому дні.Серед таких обігрітих у нашому великому рідному Домі людей і ми -

кравченкоСім’я Світлана Михайлівна та Петро Володимирович Кравченко

 

«Сердечно вітаємо колектив Каховського геріатричного пансіонату зі святом. Ваша праця – сповнена гуманізму, милосердя та тепла, шанобливого ставлення до людей. Усі Ви не байдужі до наших  проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує допомоги. А це завжди високо цінується. Нехай всі проблеми та незгоди минають і наш пансіонат, і всю нашу землю, а добро, яке ви так щедро віддаєте, повертається сторицею кожному з Вас і всій нашій країні.

веравера муж

 

 

 

 

 

 

 

 

Із повагою Віра Дмитрівна Ткаченко та Дмитро Валентинович Матко

 

 

«Щиро Вітаємо наш колектив зі святом! Кожна людина має свій шлях до творення добра, благочинності та милосердя. А Ви – спеціалісти та працівники нашого Каховського геріатричного пансіонату – і є те золоте сузір’я людей, яких справедливо визнають професіоналами соціальної роботи. Бо ж ви щодня , навіть у такі непрості часи, відкриваєте нам, хворим та самотнім, розуміння неперевершеної сили чуйності, уваги, поваги і благородства до кожної людини.Прийміть нашу вдячність за кожен порух вашої душі.

 матко

Із повагою Михайло Олексійович  та Ніна Павлівна Марченко

 

 

«Щиро вдячні директору пансіонату Є.А. Шиліній за турботу, підтримку, професіоналізм, невичерпну працелюбність, милосердя і світло душі. Низький Вам уклін за розуміння та практичну підтримку.

майкл

 

Від щирого серця Ксенія Степанівна Скрипаль Майкл Іванович Кіні