Професіоналізм. Досвід. Визнання.

І знову Каховчани – серед найкращих!

Цього разу на повен голос, на всю Україну, знову заявили про свої професійні таланти і високі людські чесноти наші земляки – спеціалісти та працівники комунального закладу Херсонської обласної ради «Каховський геріатричний пансіонат».

У дні відзначення Дня Конституції України на адресу цього великого і вже не раз справедливо визнаного колективу надійшла ще одна цілком заслужена нагорода. За визнанням цьогорічного конкурсу Міжнародного центру евент технологій та Всеукраїнської програми «Золоті Руки України» диплома лауреата конкурсу удостоєний наш, Каховський колектив професіоналів соціальної роботи та щедрих добродійників в особі директора Євгенії Анатоліївни Шиліної.

IMG-94646752f2a3f36cccc2f0bf8a059a00-V

Це – справедливо. Це – чесно. Це – заслужено. На доказ цьому – не тільки переконливі багаторічні професійні досягнення, цифри, факти, а ще й ті неоціненно важливі приємні та світлі емоції від щоденних добрих справ, від постійних цікавих ініціатив, від невтомного прагнення наповнювати кожен день турботою і цікавим змістом для тих, хто тут постійно проживає і хто тут несе щодобову службу добра та милосердя.

Щиро радіємо новій професійній перемозі наших земляків і засвідчуємо свою шану і велику вдячність за таку особливо відповідальну, фактично героїчну щоденну працю.IMG-11dcdeff6fcae508416032d0c0bb51db-V (1)

Маємо за високу честь передати наші щирі здравниці на мир, здоров’я, злагоду та щастя для кожного з Вас, аби Ви мали наснагу щоденно реалізувати свою світлу місію – піднялися до Сонця знань, добра, щедрості, милосердя та відданої уваги і поваги до Ваших підопічних, до кожного із Вашої великої родини професіоналів.

Хай і наші слова приязні та поваги ще раз обігріють Ваше серце, доповнять упевненості: такі люди як Ви – талановиті, добрі душею – роблять світ теплішим попри всі холодні життєві вітри. Тож хай це щедре світло і тепло душі, віддане Вами іншим, неодмінно повертається до Вас, до всіх, кого цінуєте, кому допомагаєте.IMG-763b3bb386564aef1b8c18442a26cb63-V

Будемо й надалі разом із Вами невпинно дбати про поширення та реалізацію ідей благодійності, гуманізму в нашому краї.

Із повагою,

 

Голова Каховської районної ради                                        Т.С. Тертична

 

Голова Каховської райдержадміністрації                           В.М. Салтиков

 

Голова Херсонської обласної організації

профспілки працівників соціальної сфери                          Г.В. Бурцева