В колі друзів

КерівникКаховський геріатричний пансіонат заснований у 1921 році, як будинок-інтернат для людей похилого віку та інвалідів, розрахований на 205 ліжко-місць. Його очолює Шиліна Є.А.- директор пансіонату, депутат обласної ради V,VI скликання. Пансіонат є соціально-медичною установою, призначеною для постійного проживання громадян похилого віку та інвалідів, які потребують стороннього догляду, побутового і медичного обслуговування.
Розташований у трьох корпусах, з’єднаних між собою галереєю. Територія закладу огороджена, є фруктові дерева, невеличкі огородні ділянки, де вирощують овочі для потреб підопічних.
Завдяки турботі працівників пансіонату, оточені увагою і повагою 190 підопічних, яким створено належні умови проживання.
Обслуговують людей поважного віку та інвалідів 136 працівників та спеціалістів, з яких 63 медичний персонал.
Організовано чотири разове харчування, зокрема дієтичне.
Тут якісна невідкладна допомога надається цілодобово. Диспансерний нагляд гарантований для кожного з 190 підопічних пансіонату.
Для тяжко хворих та прикутих до ліжка проводяться щоденні медичні огляди.
Спеціалісти та працівники Каховського геріатричного пансіонату на практиці вміло застосовують психологічно-педагогічні знання, принципи милосердя та благодійності, турботливо дбають про те, щоб людині значно поліпшити стан здоров’я. Роботу колективу організовано на високому рівні.Церква
Хтось мудрий виявив глибоку людяність, розташувавши пансіонат над Дніпром. Тут розкриваються істинні краєвиди вічності: небо, води древньої ріки, чудовий парк. Тут людина відчуває себе частиною всесвіту. За якийсь час ця картина має доповнитися, бо зводять в пансіонаті каплицю Пантелеймона-Цілителя, ще один символ єднання людей з духовністю. У святкові дні до підопічних пансіонату приходять багато гостей з міської, районної ради, шкільна молодь, хор міської ради ветеранів та аматорів художньої самодіяльності пансіонату. Діє сучасний медичний комплекс, де працюють досвідчені лікарі, середній та молодший медперсонал. Працівники харчоблоку пансіонату постійно дбають про смачні сніданки, обіди та вечері для підопічних. А територія пансіонату-суцільний куточок природної екзотики-унікальні дерева, клумби, фітоклумби, квіти. До послуг підопічних та спеціалістів бібліотека, кімната психологічної розгрузки, фітобар, кафе „В колі друзів”, а любителям поспівати можна скористатися новітньою системою карооке. Затишні кімнати радують око, там крім людей самотніх проживають сімейні пари, яким надаються окремі кімнати. І серед цього квітучого дива, скільки добра і надій, що кожен тут по при біль і нездужання приймається радощами буття далеко від проблем, болю і образ.У цьому є гармонія життя, у цьому його вічність. Хай буде більше у нас таких людей, які віддані своїй справі, чуйні, стійкі волі і духу. Адже Каховський пансіонат – справжня оаза щастя та добра, для людей, які знайшли свій дім, які почуваються тут захищеними від усіх життєвих негараздів. Тут про них піклуються, щоденно зустрічаючись з чужою бідою, болем, стражданням і дарують їм тепло своєї душі, впевненість у завтрашньому дні.